Novi uspesi niških atletičara

Na Prvenstvu Srbije za mlađe seniore u Sremskoj Mitrovici atletičari Niškog maratona, Železničara i Atletskog akademskog kluba Niš osvojili su ukupno 7 medalja.

Najviše medalja u Niš su doneli takmičari Niškog maratona. Mladen Todorović je bio drugi u bacanju koplja i sa rezultatom od 62,95 metara oborio je lični rekord. On je u bacanju diska bio treći.

Nataša Petković je osvojila dve bronzane medalje, jednu u bacanju koplja i drugu na 1.500 metara. Nemanja Stupljanin he osvojio srebro na trci na 1.500 metara.

Atletičari Železničara su osvojili samo jednu medalju i to zlatnu. Štafeta 4x100m koju su činili Dušan Jocić, Nikola Grivej, Dušan Mišić i Filip Milojević postala je prvak Srbije za mlađe seniore.

Ivana Milić iz Atletskog akademskog kluba Niš osvojila je zlatnu medalju na trci na 1.500 metara, a stazu je prešla za 5minuta i 4 sekunde.